Czym jest ALCMTR.EXE? Czy powinienem go usunąć?

ALCMTR.EXE

alcmtr.exe jest bardzo bezpiecznym procesem, który dość często jest instalowany razem z programem RealTek i innymi sterownikami do kart graficznych. Plik ten jest uruchamiany za każdym uruchomieniem komputera i służy jako narzędzia do monitorowania dysku twardego. Usunięcie alcmtr.exe może zapobiegać wgrywaniu aktualizacji sterowników firmy RealTek, tak więc nie polecamy ich usuwania. Jednakże, nie jest to proces systemowy, więc spokojnie możesz go usunąć jeżeli tylko sądzisz że ci to pomoże.

UWAGA!

Uważaj, odświadczeni hakerzy są w stanie wykorzystać plik alcmtr.exe do ukrywania swoich własnych wirusów! Każdy program malware może zostać nazwany w dowolny sposób, tak więc zawsze powinieneś zwracać uwagę na takie rzeczy jak spowolnienia systemu czy też przekierowania twojej przeglądarki na nieznane strony. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zaufania do pliku alcmtr.exe polecamy sprawdzenie swojego komputera programem RegCure Pro.

werdykt - status pliku:
wymagana dodatkowa diagnoza
Porada: Jeżeli twój komputer zachowuje się ostatnio inaczej niż zwykle lub też może często doświadczasz wyświetlania dużej ilości reklam na twoim komputerze czy też przekierowań na niechciane strony, mamy dla ciebie recepte na to jak przywrócić komputer do prawidłowego działania. Polecamy przeskanowanie go sprawdzonym programem antywirusowym. Zaleca się skorzystaie z darmowych skanerów i sprawdzenie systemu pod kątem występowania niechcianych aplikacji które moga być odpowiedzialne za niektóre problemy.
Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeżeli nie odniosłeś zamierzonego skutku podczas usuwania infekcji za pomocą Reimage, wyślij swoje pytanie naszej ekipie wsparcia technicznego i przekaż jak najwięcej szczegółów jesteś w stanie.
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w Reimage.
Gazety piszą o Reimage
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes
Malwarebytes
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-alcmtr-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj