Czym jest ALCMTR.EXE? Czy powinienem go usunąć?

ALCMTR.EXE

alcmtr.exe jest bardzo bezpiecznym procesem, który dość często jest instalowany razem z programem RealTek i innymi sterownikami do kart graficznych. Plik ten jest uruchamiany za każdym uruchomieniem komputera i służy jako narzędzia do monitorowania dysku twardego. Usunięcie alcmtr.exe może zapobiegać wgrywaniu aktualizacji sterowników firmy RealTek, tak więc nie polecamy ich usuwania. Jednakże, nie jest to proces systemowy, więc spokojnie możesz go usunąć jeżeli tylko sądzisz że ci to pomoże.

UWAGA!

Uważaj, odświadczeni hakerzy są w stanie wykorzystać plik alcmtr.exe do ukrywania swoich własnych wirusów! Każdy program malware może zostać nazwany w dowolny sposób, tak więc zawsze powinieneś zwracać uwagę na takie rzeczy jak spowolnienia systemu czy też przekierowania twojej przeglądarki na nieznane strony. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zaufania do pliku alcmtr.exe polecamy sprawdzenie swojego komputera programem RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-alcmtr-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj