Czym jest AGRSMMSG.exe? Czy powinienem go usunąć?

AGRSMMSG.exe

AGRSMMSG.exe jest sprawdzonym plikiem systemowym, który jest znany także jako SoftModem Assistant od Agere Systems. Zawsze jest instalowany równolegle z jednym z produktów Agere, tak więc, jeżeli odkryjesz ten plik na swoim komputerze bez instalowania podobnych dodatków czy urządzeń do swojego komputera to plik może się okazać złośliwy. Często jest zlokalizowany w folderze C:\Windows\ i zajmuje i koło 88,450bajtów pamięci. Rozpoczyna swoją pracę razem z systemem i działa w tle. AGRMMSG.exe nie jest powiązany z żadnym plikiem systemowym, jednakże nie polecamy usuwania go ponieważ może być przydatny, współpracuje z wieloma przydatnymi programami.

UWAGA!

Cyber przestępcy, którzy rozwijają wirusy i inne trojany, często starają się je upodobnić do prawdziwych sprawdzonych plików, w tym celu nadają im nazwy sprawdzonych plików, które są przydatne w systemie Windows. Jeżeli zauważysz że plik AGRSMMSG.exe jest obecny na twoim komputerze to pierwszą rzecza jaką powinieneś zrobić jest sprawdzenie jego lokalizacji. Jeżeli nie będzie to folder C:\Windows\ to nie powinieneś marnować więcej czasu tylko czym prędzej usunąć go sprawdzonym programem antymalware. Aby sprawdzić zaufanie do pliku AGRSMMSG.exe polecamy skorzystanie z RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Program diagnozujący problem Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do przeskanowania komputera pod kątem potencjalnych zagrożeń i wątpliwego oprogramowania, polecamy Reimage. Wersja testowa programu potrafi znaleźć szkodliwe oprogramowanie w Twoim systemie.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-agrsmmsg-exe.html

Poradniki w innych językach


Pliki
Software
Porównaj