Czym jest AGRSMMSG.exe? Czy powinienem go usunąć?

AGRSMMSG.exe

AGRSMMSG.exe jest sprawdzonym plikiem systemowym, który jest znany także jako SoftModem Assistant od Agere Systems. Zawsze jest instalowany równolegle z jednym z produktów Agere, tak więc, jeżeli odkryjesz ten plik na swoim komputerze bez instalowania podobnych dodatków czy urządzeń do swojego komputera to plik może się okazać złośliwy. Często jest zlokalizowany w folderze C:\Windows\ i zajmuje i koło 88,450bajtów pamięci. Rozpoczyna swoją pracę razem z systemem i działa w tle. AGRMMSG.exe nie jest powiązany z żadnym plikiem systemowym, jednakże nie polecamy usuwania go ponieważ może być przydatny, współpracuje z wieloma przydatnymi programami.

UWAGA!

Cyber przestępcy, którzy rozwijają wirusy i inne trojany, często starają się je upodobnić do prawdziwych sprawdzonych plików, w tym celu nadają im nazwy sprawdzonych plików, które są przydatne w systemie Windows. Jeżeli zauważysz że plik AGRSMMSG.exe jest obecny na twoim komputerze to pierwszą rzecza jaką powinieneś zrobić jest sprawdzenie jego lokalizacji. Jeżeli nie będzie to folder C:\Windows\ to nie powinieneś marnować więcej czasu tylko czym prędzej usunąć go sprawdzonym programem antymalware. Aby sprawdzić zaufanie do pliku AGRSMMSG.exe polecamy skorzystanie z RegCure Pro.

Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Intego Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage Intego, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Reimage Intego posiada ograniczony limitem darmowy skaner. Reimage Intego oferuje więcej przy skanowaniu, kiedy kupisz jego pełną wersję. Kiedy darmowy skaner wykryje problemy, możesz naprawić je używając darmowej naprawy ręcznej lub możesz zdecydować się na zakup pełnej wersji, by naprawić je automatycznie.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Reimage, spróbuj uruchomić SpyHunter 5.
Alternatywne oprogramowanie
Poszczególne oprogramowania przeznaczone są do różnych celów. Jeśli nie udało ci się naprawić uszkodzonych plików przy pomocy Intego, spróbuj uruchomić Combo Cleaner.
Źródło: https://www.2-spyware.com/file-agrsmmsg-exe.html
Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: AGRSMMSG.exe

Pliki
Software
Porównaj