Skala niebezpieczeństwa:  
  (96/100)

Usuń A-Secure 2015

stworzone przez Lucia Danes - - | Rodzaj: Programy Szpiegujące

Czym jest A-Secure 2015?

A-Secure 2015 jest fałszywym programem służącym do ochony komputera pochodzącym ze znanej rodziny wirusów, która jest nazywana Baviax/FakeRean. Program stara sie wygladac na sprawdzone narzedzie wirusowe i musimy stwierdzic, ze wyglada naprawde przekonywujaco. Jak tylko dostanie sie o systemu to zmienia jego ustawienia narazajac go na infekcje. Program pokazuje sprawdzanie kazdego dysku i partycji w systemie a nastepnie zwraca wyniki wyszukiwania. Oczywiscie tego typu rezultaty sa falszywe i nigdy nie powinienes im ufac. Jezeli A-Secure 2014 rozpocznie pokazywanie swoich wlasnych komunikatow i zacznie zwracac dziesiatki czy tez setki roznych komunikatow o wykrytych wirusach to nigdy nie powinienes wierzyc tego typu infomacjom poniewaz ich jedynym celem jest przekonanie cie do tego ze twoj komputer jest narazony na aplikacje malware. Jezeli nie chcesz utracic pieniedzy i swoich prywatnych danych na rzecz cyberprzestepcow to nigdy nie powinines wierzyc tego typu aplikacjom. Jednakze jezeli zostaniesz przekonany do tego ze twoj komputer jest zagrozony to powinienes raczej sprawdzic go programem antywirusowym. Z pewnsocia pomoze ci to zobaczyc jakie prawdziwe zagrozenia ukrywaja sie na twoim komputerze. Jezeli juz popelniles ten blad i zakupiles licencje oprogramowania A-Secure to powinienes byc ostrozny poniewaz mimo tego ze program przestal wyswietlac denerwujace komunikaty to nadal ukrywa sie na twoim komputerze. Co moze skutkowac przenikaniem innego rodzaju podejrzanych programow. Dlatego tez nie czekaj dluzej tylko natychmiast przeskanuj swoj komputer programem Reimage aby skutecznie usunac A-Secure 2014 i inne zlosliwe oprogramowanie.

W jaki sposób A-Secure może przeniknac do mojego komputera?

Jeżeli nigdy wcześniej nie musiałeś radzić sobie z tego typu fałszywym oprogramowaniem to powinieneś wiedzieć że rozpowszechnia się za pomocą niesprawiedliwych metod i nigdy przy tym nie prosi użytkownika o pozwolenia jeżeli chodzi o dotarcie do twojego systemu. Dlatego też jezeli chcialbys uniknac przenikania tego rodzaju oprogramowania do twojego systemu powinienes zawsze pamietac o bezpieczenstwu swojego komputera. W wiekszosci przypadkow ten zlosliwy program rozpowszechnia sie poprzez falszywe komunikaty i moze pojawiac sie na komputerze nielegalnie lub poprzez sprawdzone wityny. Jest on na tyle silny ze jest on w stanie zmieniac raporty wyszukiwania o innego rodzaju wirusach i oferowac skanowanie twojego komputera poprzez klikniecie na falszywe komunikaty takie jak aktualizacje oprogarmowania Java, Flash Player czy też innego rodzaju oprogramowanie. Uważaj poniewaz w rzeczywistosci program nie chce ci pomoc tylko zainfekowac cie wirusami. Z tego wlasnie powodu, jezeli zostales powiadomiony o tym, ze twoje oprogramowanie wymaga aktualizacji to powinienes je pobrac z oficjalnej strony danej firmy. Na koncu powinienes pamietac aby zawsze unikac spamu poniewaz jest to dobrze znana metoda rozpowszechniania zlosliwego oprogramowania takiego jak oprogramowanie A-secure 2015 malware. Jezeli zostales juz podstepnie przechytrzony do zainstalowania go to nigdy nie lekcewaz tego typu komunikatow:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Dodatkowo powinieneś zawsze ignorować A-Secure 2014 i nigdy nie kupować jego licencji ponieważ tylko stracisz pieniądze. Jeżeli zauważyłeś już sfałszowane komunikaty tego oprogramowania to nie powinieneś marnować czasu i postepowac zgodnie z ta instrukcja podana ponizej aby skutecznie usunac ten podejrzany program

W jaki sposób usunąć wirusa A-Secure 2015?

Pamiętaj o tym, że Sirius Win 7 Protection 2014 jest poważnym zagrożeniem, które może łatwo doprowadzić twój komputer do wielkich szkód. Jeżeli dopiero rozpocząłeś kontakt swojego komputera z fałszywymi skanerami nie powinieneś dłużej czekać tylko jak najszybciej wybrać AUTOMATYCZNE USUWANIE OPROGRAMOWANIA przy czym należy wspomnieć aby unikać manualnego usuwania. Jeżeli będziesz polegał na tej opcji powinienes sciagnac sprawdzony program antywirusowy, zaaktualizować go i przeprowadzić pełny skan. Jeżeli potrzebujesz dokładnego poradnika jak to zrobić przeczytaj to.

Podczas usuwania oprogramowania Sirius Win 7 Protection 2014 polecamy skorzystanie z oprogramowania Reimage oraz SpyHunter 5Combo Cleaner ponieważ mogą one wychwycić każdy brakujący komponent należący do cyber przestępców.

UWAGA! Jak już zdarzyło nam się poprzednio wspomnieć, Sirius Win 7 Protection 2014 może blokować instalację i aktywność sprawdzonych programów ochronnych w tym SpyHunter oraz StopZilla. Jeżeli nie możesz ściągnąć tego programu uruchom ten program i skorzystaj z tej opcji.

1. UŻYWANIE PRZYWRACANIA SYSTEMU DO USUWANIA WIRUSA:

 1. Przejdź do menu Start-> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu
 2. Jak tylko zobaczysz Ustawienia i pliki przywracania systemu wybierz Dalej
 3. Wybierz punkt przywracania systemu, a następnie kliknij Dalej
 4. Kliknij Zakończ aby zakończyć i czekaj aż twój komputer się zresetuje.
 5. Teraz ściągnij Reimage i przeprowadź pełny skan systemu zaraz po jego aktualizacji.

Jeżeli korzystasz z Windows 8 to postępuj zgodnie z tymi krokami:

 1. Przejdź do ekranu startowego Windows 8 i wybierz przywracanie systemu w sekcji wyszukiwania.
 2. Teraz przejdź do menu Ustawienia -> Utwórz punkt przywracania systemu.
 3. Kiedy już przejdziesz do System Protection wybierz Przywracanie systemu
 4. Wcisnij przycisk Dalej aby zobaczyc punkty przywracania systemu i kliknij lewym przyciskiem myszy na te punkty ktorych potrzebujesz.
 5. Teraz wybierz Skanwanie w poszukiwaniu zainfekowanych programów -> Zamknij -> Dalej -> Zakończ
 6. Jak tylko twój komputer się zresetuje ściągnij oprogramwanie Reimage i przeprowadź skan swojego systemu zaraz po aktualizacji oprogramowania.

2. RESETOWANIE KOMPUTERA DO TRYBU AWARYJNEGO:

 1. Zresetuj swój komputer.
 2. Jak tylko twój komputer się włączy rozpocznij klikanie przycisku F8 tak długo aż zobaczysz ekran Zaawansowanych opcji resetowania
 3. Tutaj poszukaj Trybu bezpiecznego (przejdź do niego poprzez nawigowanie klawiszami) a następnie wciśnij Enter.
 4. Zaloguj się tą samą nazwą użytkownika co w normalnym trybie.
 5. Teraz przejdź do przeglądarki Internet Explorer lub też innej i uruchom ją jako administrator, po czym wpisz hasło administratora jezeli to konieczne.
 6. Wpisz ten adres w pasek adresur: https://usunwirusa.pl/download/hunter.exe sciagnij program na swoj komputer. Uruchom go aby usunac zlosliwe oprogramowanie.

3. Załóż konto gościa, aby zeskanowac swoj komputer:

Jeżeli masz na swoim komputerze konto gośia postaraj się z jego właśnie poziomu uruchomić pełny skan systemu. Wszystko co musisz zrobić to ściągnąć Reimage aby przeprowadzić pełny skan systemu. Możesz aktywować swoje konto gościa za pomocą następującego schematu:

 1. Kliknij przycisk Start -> Panel Sterowania i wybierz Konta użytkowników i ustawienia bezpieczeństwa.
 2. Jak tylko pokaże się nowe okno kliknij na Dodaj lub Usuń konta użytkowników -> Konto Gościa
 3. Teraz kliknij przycisk Włącz i zresetuj swój komputer.
 4. Teraz poczekaj aż pojawi się okno Windows i wybierz Konto goscia aby ściagnąć polecany program antyszpiegujący.

4. Używanie innego komputera, aby ściągnąć program antyszpiegujący.

 1. Weź inny komputer, który nie jest zainfekowany i ściągnij na swój komputer Reimage lub SpyHunter 5Combo Cleaner.
 2. Po zakończeniu procedury ściągania, przenieś ten program na dysk CD/DVD, pamięć przenośną czy też pamięć USB
 3. W tak zwanym między czasie, zakończ działanie podejrzanych procesów swojego zainfekowane komputera. W tym celu skorzystaj z tego poradnika.
 4. Skorzystaj z urządzenia na które nagrałeś program antywirusowy i przenieś go na zainfekowany komputer po czym go uruchom.

5. ZABLOKOWANIE A-SECURE 2015 przed skanowaniem

 1. Pozwól Windows AntiBreach Module rozpocząć pracę i zakończ działanie fałszywego skanowania systemu.
 2. Kliknij na przycisk Pozwól niezabezpieczonemu i zamknij okienko ostrzegające.
 3. Otwórz File Explorer (wciśnij Start -> Documents) i wpisz %AppData% w pasku adresu. Wciśnij Enter.
 4. Zmień nazwę guard-agas czy też innych podobnych wpisów.
 5. Zresetuj swój komputer i wpisz ten link w pasku adresu: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe
 6. Pobierz SpyHunter i usuń podejrzane oprogramowanie należące do A-Secure 2015.
Oferta
zrób to teraz!
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Download
Reimage (usuwanie) Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Supported versions Program jest kompatybilny z OS X Supported versions
Co zrobić w przypadku porażki?
Jeśli nie udało się Tobie usunąć wirusa z pomocą Reimage, zadaj pytanie naszemu zespołowi, zapewniając tak wiele szczegółów, jak to możliwe..
Do usuwania szkód po wirusie zalecamy Reimage. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania Reimage ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.
A-Secure 2015 snapshot
A-Secure 2015 snapshot

O autorze

Lucia Danes
Lucia Danes - Ekspert od wyszukiwania wirusów.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Źródło: https://www.2-spyware.com/remove-a-secure-2015.html

Poradniki w innych językach