Skala niebezpieczeństwa:  
  (69/100)

Win32/Sirefef.FG jest groźnym koniem trojańskim, który dokonuje wielu zmian na zainfekowanym komputerze. Ten wirus może łatwo zmodyfikować ustawienia pulpitu, dodać złośliwe wpisy do systemowego rejestru, spowodować awarię systemu np. typu niebieskiego ekranu „śmierci” lub szkodliwych internetowych przekierowań w przeglądarce i może nawet być użyty do zainfekowania komputera bardziej niebezpiecznymi wirusami jak złośliwe lub szpiegowskie. Typowo jak na trojana z rodziny wirusów Sirefef, Win32/Sirefef.FG dostaje się do wnętrza systemu bez żadnych powiadomień i zaczyna swoją szkodliwą działalność zaraz po ponownym uruchomieniu komputera. Jeśli działanie systemu ulega stopniowemu pogorszeniu, to również może wskazywać na rezultat infekcji Win32/Sirefef.FG. Mocno rekomendujemy sprawdzenie komputera renomowanymi programami przeciw złośliwemu oprogramowaniu (anty-malware) jeśli podejrzewasz, że Twoja maszyna może być zagrożona.

Win32/Sirefef.FG rozprzestrzenia się w typowy dla siebie sposób: dostaje się do systemu operacyjnego poprzez dziury w zabezpieczeniach, kiedy użytkownik zapomina o zasadach bezpiecznego przeglądania Internetu i nie zwraca wystarczającej uwagi do ochrony komputera. Jak tylko dostanie się do środka zaczyna swoją brudną robotę. Zwróć uwagę na to, że Win32/Sirefef.FG może być łatwo użyty do śledzenia swoich ofiar i wykradania ich osobistych danych, które są przechowywane w systemie. Możesz nawet nie wiedzieć, że już nastąpiło zainfekowanie przy pomocy tej spreparowanej strony, więc uruchom pełne skanowanie systemu za pomocą programu przeciw złośliwemu oprogramowaniu by mieć pewność, że możesz czuć się bezpiecznie.

JAK MOGĘ USUNĄĆ Win32/Sirefef.FG?

Usunięcie Win32/Sirefef.FG ze swojego systemu jest bardzo trudne i prawie niemożliwe do wykonania ręcznie. Z tego powodu zdecydowanie radzimy użycie zutomatyzowanych narzędzi przeciw złośliwemu oprogramowaniu (anty-malware), które znajdą wszystkie zainfekowane pliki na komputerze. Usuń Win32/Sirefef.FG używając programu STOPzilla, SpyHunter lub dowolnego programu z listy poniżej.

Automatyczne Win32/Sirefef.FG usunięcie:

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania
Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Win32/Sirefef.FG zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
poradnik usuwania Win32/Sirefef.FG Gwarantujemy
zadowolenie
Download
poradnik usuwania Win32/Sirefef.FG
Program jest kompatybilny z Microsoft Program jest kompatybilny z OS X
Aby usunąć Win32/Sirefef.FG, zalecamy użycie SpyHunter Webroot SecureAnywhere AntiVirus. Upewnij się, że program wykrywa pasożyta w swojej obecnej wersji, instalując darmową wersję testową.
więcej niż 40.000.000 pobrań!

Alternatywne oprogramowanie

STOPzilla
Przetestowaliśmy program STOPzilla jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Win32/Sirefef.FG (2012-10-25)
Malwarebytes Anti Malware
Przetestowaliśmy program Malwarebytes Anti Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Win32/Sirefef.FG (2012-10-25)
XoftSpy AntiVirus Pro
Przetestowaliśmy program XoftSpy AntiVirus Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Win32/Sirefef.FG (2012-10-25)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Przetestowaliśmy program Defender Pro Ultimate Security Suite jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Win32/Sirefef.FG (2012-10-25)

Poradniki w innych językachPolub nas na Facebooku
aktualności
Wirusy
Wiadomości w prasie komputerowej