SpyHunter recenzja, darmowe pobieranie

 
Ocena: Ocena (89/100)
 

SpyHunter recenzja

SpyHunter

SpyHunter jest to bardzo efektywny program typu anti-spyware z bardzo przyjaznym interfacem. Program ten jest doskonałym wyborem dla osób z małą znajomością komputera. Jednakże wielu ekspertów do spraw bezpieczeństwa komputerowego poleca ten program zaawansowanym użytkownikom, którzy potrzebują mało wymagającego sprzętowo spyware-skanera.

SpyHunter był całościowo testowany przez nasz dział badawczy. Według naszych testów, program ten jest bardzo dobry jeśli chodzi o identyfikowanie i usuwanie zagrożen internetowych takich jak: spyware, adware, malware, niechcianych toolbars i innych nieporządanych programów między innymi  trojanów czy keyloggerów. Ponieważ jest to typowy przedstawiciel programów “wszystko w jednym” niektórzy mogą podejść do tego produktu lekceważąco ale w naszej opinii kombinacja kilku bardzo dobrych, niezależnych narzędzi jest dużo lepszym rozwiązaniem niż jedno przeładowane narzędzie.

Po zainstalowaniu i odpaleniu programu, SpyHunter inicjuje pierwszy skan systemu i uaktualnia siebie do najnowszej dostępnej wersji. Aplikacja czyści  Windows registry, sprawdza aktualnie odpalone procesy oraz stan cookies w aktualnie zainstalowanych przeglądarkach internetowych, poza tym przeprowadza skan wszystkich plików i folderów aktualnie znajduących się na dysku twardym.

Ten program dostarcza kilka możliwości skanowania komputera, są to: skan całego systemu, szybki skan, sprawdzenie folderów i plików wyznaczonych przez użytkownika oraz sprawdzenie wybranych komponentów systemu. Silnik skanera używa unikalnej techniki która pozwala mu usunąć trudno dostępny spyware i malware gdzie niektóre konkurencyjne programy tego typu nie mogą nawet ich znaleźć.
Raport wyświetlany po przeprowadzonym skanie komputera zawiera wystarczającą ilość informacji o wykrytych zagrożeniach. W raporcie znajduje się pełna ścierzka do odkytego niebezpiecznego programu oraz jego opis. Aplikacja ta używa rozbudowanej bazy danych która zawiera w tym momencie spis ponad 30,000 różnego rodzaju zagrożeń. Wykaz ten jest nabierząco uaktualniany.

SpyHunter ma bardzo przejżysty interface i nie zawiera nieprzydatnych narzędzi z których większość przeciętnych użytkowników i tak nie korzysta. Zawiera tylko te najpotrzebniejsze opcje: RollBack Manager pozwala przywrócić obiekty które zostały usunięte przez przypadek, Exlusion Manager może być użyty do zingorowania przez program wykrytych zagrożeń i Repair Internet Connection przywraca połączenie z internetem przerwane przez złośliwe oprogramowanie.

Program posiada bardzo łatwy w obsłudze, intuicyjny oraz atrakcyjny graficznie interface.

Oficjalna strona aplikacji www.enigmasoftware.com.
Zakup dokonywany jest poprzez bezpieczne połączenie.

W 2004 SpyHunter był winiony za produkowanie raportów o fałszywych niebezpieczeństwach wykrytych w systemie oraz za agresywną akcje marketingową. Wiązało się to z bardzo złymi recenzjami SpyHunter, niektóre znich były ostre ale przedmiotowe inne zaś totalnie wyssane z palca.

Możemy potwierdzić iż SpyHunter był promowany agresywnie przez niektóre oddziały firmy ale praktyka ta została zakazana przez twórców programu w tym samym roku. Wczesna wersja SpyHunter miała oczywiste luki jednakże produkt w wersji 2.0 rozwiązał wszystkie z nich.

Zalety:

skuteczny skaner
dokładne skanowanie plików
opcja pełnego skanowania systemu
SpyHunter snapshot:
SpyHunter
SpyHunter

Reviews in other languages

 1. pogodam pisze:
  Maj 9th, 2013 at 3:52 pm

  dobry

 2. axdz pisze:
  Maj 14th, 2013 at 8:57 pm

  Super program

 3. ziomek pisze:
  Lipiec 6th, 2013 at 10:14 am

  usuwa wirusy?

 4. marysia pisze:
  Lipiec 18th, 2013 at 7:47 am

  po scanie compa spyhunter-em,znalazł mi około 100 zagrozeń,po nacisnieciu przycisku fix threats program pluje sie o zakup pełnej wersji.czy można to ominąć?

 5. Paulina pisze:
  Sierpień 28th, 2013 at 6:46 pm

  mam ten sam problem, pluje się o zakup pełnej wersji, teraz próbuję odinstalować i też mam problem

  Choose another answer as the right one

 6. Kacper pisze:
  Wrzesień 13th, 2013 at 5:49 pm

  Wykryte zagrożenia można usunąć ręcznie korzystając z listy wygenerowanej przez spyhuntera bez konieczności zakupu licencji.

 7. janusz pisze:
  Październik 10th, 2013 at 8:46 am

  kacper opisz jak mozna to recznie usunąć

 8. Dominika pisze:
  Październik 13th, 2013 at 8:11 pm

  Kacprze czy w takim razie mogł bys mi pomoc usunąć te zagrożenia w ten sposob ? :)

 9. Paulina pisze:
  Listopad 2nd, 2013 at 10:30 pm

  niby jak można usunąć bez zakupu licencji? ja zadnej takiej opcji nie widze ;/

 10. Poldek pisze:
  Listopad 8th, 2013 at 10:20 pm

  Prawym klawiszem myszy na czerwonym polu ze znalezionymi robakami i wyklucz.

 11. Michał pisze:
  Listopad 30th, 2013 at 1:30 pm

  Poldek czy to aby na pewno na stałe usunie te wirusy i zagrożenia.
  Czy tylko nie będzie ich pokazywało przy skanowaniu…

 12. Patry pisze:
  Styczeń 29th, 2014 at 6:55 pm

  jak to usunąć tego wirusa bez licencji >>??

 13. Łukasz pisze:
  Luty 4th, 2014 at 12:40 pm

  co ciekawsze, nie wykupilem licencji, rozpoczalem nowe skanowanie, i nie wykrylo mi ani jednego wirusa, robaka itp

 14. Dominik pisze:
  Luty 6th, 2014 at 3:00 pm

  Super program, miałem 560 infekcji bo pobierałem podobne programy ale fałszywe O_o

 15. francuz pisze:
  Luty 11th, 2014 at 6:57 am

  Siema. Jak zwykle kup licencje itd.

  Odinstaluj program z menu dodaj / usuń programy:

  Wejdź w start -> panel sterowania -> programy (menu dodaj/usuń programy) -> odinstaluj program
  Tutaj poszukaj Awesomehp.com i innych ostatnio dodanych programów, wybierz opcję odinstaluj / zmień.
  Kliknij OK aby zapisać zmiany

  Usuń Awesomehp.com z dodatków w przeglądarkach Internet Explorer oraz Mozilla Firefox oraz innych przegladarek. WAZNE – najedz kursorem myszy na ikone Mozilla ( skrot na pulpicie ) kliknij prawym myszy i z okienka wybierz : WLASCIWOSCI zaznaczony bedzie element docelowy „C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe” < wszystko co jest dopisane do tego typu Awesomehp.com itd nalezy usunac. Element docelowy ma wygladac tak "C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe" nastepnie klik OK i zastosuj. Tak samo do zrob z przegladarka Internet Explorer itp. Mozna ew przeskanowac kompa jakims antywirem. Pozdro.

 16. Ryszard pisze:
  Marzec 24th, 2014 at 10:10 pm

  Dla mnie jest SUPER! Mam windows 8.1 Dwa dni temu złapałem UKASHA Policjanta. Wyjątkowo wredny. Zablokował mi Cała stronę mimo, że mam aktualnego Nortona.Wszedłem przez pulpit, zainstalowałem go w wersji 4 , kilkakrotnie zeskanowałem wszystko i.. Trojan zniknął.. Pozdrawiam!

 17. hero pisze:
  Marzec 25th, 2014 at 4:32 pm

  Oirentuje się ktoś w końcu czy można usunąć te wirusy bez konieczności rejestrowania programu ?

 18. Ala pisze:
  Marzec 29th, 2014 at 5:52 pm

  Niech ktoś mi pomoże….nie mogę się pozbyć tych wirusów, nie wiem jak to zrobić…

 19. Tadek pisze:
  Kwiecień 14th, 2014 at 10:05 pm

  Miałem złośliwego wirusa Mega browse. Nie mogłem go niczym usunąć. Ściągnąłem program . Wykrył mi ponad 500 zagrożeń. Nie kupiłem licencji tylko usuwałem ręcznie zainfekowane pliki. Zajęło mi to około godziny i było łatwiejsze i szybsze niż się spodziewałem. Usunął wszystkie zagrożenia a reszta chodzi prawidłowo. Polecam ręczne usuwanie a nie zakup licencji.

Twoja opinia na temat: SpyHunter

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polub nas na Facebooku
aktualności
zapytaj nas
wirus
pliki