Skala niebezpieczeństwa:  
  (20/100)

Usuń Search.certified-toolbar.com

12

Strona Search.certified-toolbar.com może sprawiać wrażenie legalnej witryny, która została zaprojektować by ułatwiać użytkownikom wyszukiwanie w Internecie. Jednak wielu ekspertów od bezpieczeństwa zaczęło uznawać ją za szkodliwe narzędzie do przejmowania przeglądarki, ze względu na jej częste przekierowania do niepożądanych stron internetowych. Po dostaniu się do systemu, wirus przechwytujący zmienia ustawienia DNS i łamie zabezpieczenia popularnych przeglądarek takich jak Google Chrome, Internet Explorer czy Mozilla Firefox.  W rezultacie każda próba wyszukania kończy się pojawieniem Search.certified-toolbar.com lub innej strony związanej z wyszukiwaniem oferującej jej usługi. Poza tym może łatwo zmienić ustawienia strony domowej, zainstalować jej pasek narzędziowy i zacząć śledzenie twoich nawyków w sieci. Takie informacje są ważne dla firm marketingowych, które nawet wydają pieniądze by je dostać. Jak widać strona Search.certified-toolbar.com powinna być unikana, ponieważ może prowadzić do różnych problemów.    

JAK MOGĘ SIĘ ZAINFEKOWAĆ wirusem Search.certified-toolbar.com?

Oprogramowanie przejmujące przeglądarkę, które jest związane ze stroną Search.certified-toolbar.com, jest  rozpowszechniane z użyciem załączników zawartych w spamie, darmowych i płatnych programów w sieci, więc unikaj odwiedzania nieoficjalnych witryn internetowych i pobierania z nich programów. Ten wirus, jak tylko dostanie się do wnętrza komputera, zmienia ustawienia systemu i powoduje przekierowania stron na dowolnej przeglądarce jakiej używasz. Zatem, nie ważne jakiego rodzaju silnika wyszukiwania używasz, Bing, Gogle, Yahoo albo innego, wynik wyszukiwania będzie przekierowany do  Search.certified-toolbar.com albo innej witryny wyglądającej na godną zaufania. Ten wirus może spowolnić system operacyjny, wyświetlać niechciane reklamy okienkowe I komercyjne wiadomości. Poza tym, może Cię przenosić do przejętych stron, które rozpowszechniają niechciane programy lub nawet malware. Chociaż sama strona wyszukiwania Search.certified-toolbar.com nie jest zainfekowana to zdecydowanie radzimy ostrożność wobec jej przekierowań.

JAK MOGĘ USUNĄĆ przekierowującego wirusa Search.certified-toolbar.com?

Aby zatrzymać spustoszenie, które ma swoje źródło w przeglądarce, należy usunąć wirusa Search.certified-toolbar.com z komputera. Nie radzimy ręcznego usuwania, ponieważ istnieje wiele wersji wirusa Search.certified-toolbar.com, które używają różnych plików. Należy użyć zautomatyzowanych narzędzi, jak programy anty-malware, aby zapomnieć na stałe o tym zagrożeniu i jego szkodliwych przekierowaniach. Spróbuj użyć STOPzilla lub SpyHunter, aby usunąć ten infekujący przeglądarkę program tak szybko jak to możliwe.

Możesz usunąć Search.certified-toolbar.com automatycznie korzystając z jednego z tych programów: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Polecamy te aplikacje, ponieważ mogą one łatwo usunąć potencjalnie niechciane programy i wirusy ze wszystkich twoich plików i wpisów w rejestrze, które są z nimi związane.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania
Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Search.certified-toolbar.com zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
poradnik usuwania Search.certified-toolbar.com Gwarantujemy
zadowolenie
Download
poradnik usuwania Search.certified-toolbar.com
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
SpyHunter poleamy usunąć oprogramowanie Search.certified-toolbar.com. Darmowy skaner oprogramowania pozwoli ci uzyskac informacje odnosnie tego czy twoj komputer zostal zainfekowany czy tez nie. Jezeli chcialbys usunac oprogramowanie malware lepiej bedzie jezeli zakupisz pelna licencje oprogramowania SpyHunter ktory jest sprawdznym oprogramowaniem do usuwania plikow malware.

Wiecej informacji na temat tego oprogramowania mozesz znalezc w SpyHunter.

Jezeli zdecydujesz sie na wybor innego oprogramowania antyszpiegujacego lepiej odinstaluj SpyHunter ze swojego komputera.
Aby usunąć Search.certified-toolbar.com, zalecamy użycie Webroot SecureAnywhere AntiVirus

Upewnij się, że program wykrywa pasożyta w swojej obecnej wersji, instalując darmową wersję testową.
więcej niż 40.000.000 pobrań!
Alternatywne oprogramowanie
Malwarebytes Anti Malware
Przetestowaliśmy program Malwarebytes Anti Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Search.certified-toolbar.com (2015-07-31)


Search.certified-toolbar.com snapshot
Search.certified-toolbar.com snapshot

Instrukcja ręcznego usuwania Search.certified-toolbar.com

Krok 1: Odinstaluj Search.certified-toolbar.com oraz powiązane programy

Windows Mac OS X Krok 2

Usuń Search.certified-toolbar.com z rodziny systemu Windows 7 / Vista / XP

 • Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs).

Usuń Search.certified-toolbar.com z rodziny systemu Windows 10 / Windows 8

 • Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10 / Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program.
Odinstaluj Search.certified-toolbar.com oraz powiązane programy
 • W tym miejscu, poszukaj Search.certified-toolbar.com lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 • Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany.
Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym podejrzanym wpisie i zaznacz 'Uninstall'
Windows Mac OS X Krok 2

Usuń Search.certified-toolbar.com z systemu Mac OS X

Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications.

Wciśnij przycisk 'Go' i wybierz 'Applications'

Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimSearch.certified-toolbar.com czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash.

Kliknij na każdą podejrzaną pozycję i wybierz 'Move to Trash'

Krok 2: Usuń Search.certified-toolbar.com ze skrótu Windows

Krok 3
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót Mozilla Firefox i zaznacz Properties.
Klknij prawym przyciskiem myszy na ikonę przegladarki i zaznacz 'Properties'
 • Przejdź do zakładki Shortcut i spójrz na pole Target. Usuń szkodliwy adres URL, który jest powiązany z twoim wirusem
Zaznacz zakładkę 'Shortcut' i usuń 'http://isearch.babylon.com...' lub inne podejrzane adresy URL

Powtórz kroki podane powyżej ze wszystkimi skrótami od swoich przeglądarek, na przykład Internet Explorer i Google Chrome. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie adresy tych skrótów, takich jak Pulpit, Menu Start i pasek zadań.

Krok 3: Odinstaluj Search.certified-toolbar.com z każdej ze swoich przeglądarek

Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Krok 4

Usuń Search.certified-toolbar.com z Internet Explorer (IE)

Usuń niebezpieczne dodatki
 • Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons.
Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Manage add-ons'
 • Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Search.certified-toolbar.com oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable:
Klknij prawym przyciskiem myszy na każdym szkodliwym wpisie i zaznacz 'Disable' Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
 • Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 • W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany.
Usuń szkodliwe adresy URL i wpisz swóją wybraną nazwę domeny a następnie kliknij 'Apply' by zapisać zmiany. Zresetuj Internet Explorer
 • Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 • W tym miejscu zaznacz Reset.
 • Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Search.certified-toolbar.com.
Przejdź do zakładki 'Advanced' i kliknij w przycisk 'Reset'.
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Krok 4

Usuń Search.certified-toolbar.com z Mozilla Firefox (FF)

Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
 • Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions.
Kliknij na ikonę menu i zaznacz 'Add-ons'
 • W tym miejscu zaznacz Search.certified-toolbar.com oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy.
Zaznacz 'Extensions' i poszukaj szkodliwych wpisów. Kliknij na 'Remove' by pozbyć się każdego z nich Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
 • Kliknij na menu (górny prawy róg), wybierz Options General.
 • W tym miejscu usuń szkodliwy adres URL i wpisz preferowaną stronę lub kliknij w Restore to default.
 • Kliknij na OK by zapisać zmiany.
Kiedy znajdujesz się w zakładce 'General', usuń szkodliwy adres URL z sekcji 'Home Page' lub kliknij na przycisk 'Restore to Default'. Kliknij na 'OK' by zapisać zmiany Zresetuj Mozilla Firefox
 • Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information.
Kliknij na ikonę menu, a następnie na '?'. Zaznacz 'Troubleshooting Information'
 • Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Search.certified-toolbar.com.
Kliknij na przycisk 'Reset Firefox' kilka razy
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Krok 4

Usuń Search.certified-toolbar.com z Google Chrome

Usuń szkodliwe pluginy
 • Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions.
Kliknij na ikonę menu. Zaznacz 'Tools' oraz 'Extensions'
 • W tym miejscu, zaznacz Search.certified-toolbar.com oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy.
Poszukaj szkodliwych wpisów i usuń każdego z nich klikając ikonę kosza na śmieci Zmień swoją stronę startową i domyślną przeglądarkę jeśli została zmieniona przez tego wirusa.
 • Klknij na ikonę menu i wybierz Settings.
 • W tym miejscu, znajdź Open a specific page or set of pages pod opcją On startup i kliknij na Set pages.
Po kliknięciu w menu oraz 'Settings', zaznacz 'Set pages'
 • Teraz powinieneś zobaczyć kolejne okno. W tym miejscu usuń szkodliwe strony wyszukiwania i wpisz taką, której chcesz używać jako swoją stronę startową.
Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL
 • Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search.
Znajdując się w 'Settings', zaznacz 'Manage search engines...'
 • Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny.
Kliknij 'X' by usunąć szkodliwe adresy URL Zresetuj Google Chrome
 • Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 • Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings.
Znajdując się w 'Settings', przescroluj w dół do przycisku 'Settings' i kliknij w niego
 • Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Search.certified-toolbar.com.
Kliknij w przycisk 'Reset' by zakończyć usuwanie
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Krok 4

Usuń Search.certified-toolbar.com z Safari

Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
 • Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences.
Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Preferences'
 • Tutaj wybierz Extentions i poszukaj Search.certified-toolbar.com i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich.
Przejdź do 'Extensions' i odinstaluj podejrzane dodatki Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
 • Otwórz swoją przeglądarkę Safari i wybierz Safari na liście menu. Tutaj wybierz Preferences tak jak był poprzednio wyświetlany i wybierz General.
 • Tutaj poszukaj pola Homepage. Jeżeli zostało zmienione przez Search.certified-toolbar.com to usuń stamtąd niechciane linki i wpisz wyszukiwakę której najczęściej używasz do wyszukiwania. Pamiętaj o wpisaniu przed wszystkim protokołu "http://" przed wpisaniem adresu głównego strony.
Kiedy już przejdziesz do 'General', usuń podejrzane adresy URL i wpisz stronę docelową Zresetuj Safari
 • Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari....
Przejdź do 'Safari' i wybierz 'Reset Safari...'
 • Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Search.certified-toolbar.com.
Wybierz wszystkie opcje i przejdź do przycisku 'Reset'

Krok 4: Dokończ usuwanie Search.certified-toolbar.com

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się Search.certified-toolbar.com i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze. Aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Poradniki w innych językach • totens7

  walcie się huje z płatnymi programami wasza strona ma przejebane

Polub nas na Facebooku