Skala niebezpieczeństwa:  
  (9/100)

Lucky Leap jest potencjalnie niechcianą aplikacją która jest kompatybilna z Internet Explorerem, Mozillą Firefox, Google Chrome i innymi przeglądarkami. Główną przyczyną dla której zdecydowaliśmy się napisać o tym programie jest to że pokazuje wiele reklam typu pop-up za każdym razem kiedy użytkownik rozpoczyna przeglądanie internetu. W większości przypadków są wyświetlane podczas oglądania sklepów z zakupami, takich jak eBay, Amazon, ale mogą też się pojawić na innych witrynach. Oprócz tego, czasami Lucky Leap dostaje się do systemu bez wiedzy użytkownika, ponnieważ używa niestandardowych metod dystrybucji. W rzeczywistości użytkownicy zgadzają się nieświadomie na instaacje tego programu gdy instalują innym program freeware. Jeżeli chcesz się pozbyć Lucky Leap i reklam ze swojego komputera które są przez niego wyświetlane, postepuj zgodnie z instrukcją na końcu postu.

Jak Lucky Leap może się dostać na komputer?

Jak już wspomnieliśmy Lucky Lep jest rozpowszechniany za pomocą niestandardowych metod dystrybucji. Tak, możesz go ściągąc z takich stron jak cNET ale może też się dostać do komputera z programami freeware albo shareware. Nawiązując do naszych źródeł strony takie jak 1ClickDownload, Superfish, Yontoo, FBPPhotoZoom także go rozpowszechniają, tak więc należy dokładnie czytać umowę licencyjną podczas instalowania czegokolwiek. Jak tylko wirus dostanie się na komputer Lucky Leap rozpoczyna przeszkadzanie użytkownikowi poprzez reklamy i promowanie spamowych stron. Jeżeli czujesz że tne program nie jest dopiero w żaden sposób potrzebny i nie pomaga ci zaoszczędzić pieniędzy wyszukując lepsze ofery zaleca się usunięcie go.

Jak usunąć Lucky Leap?

Jeżeli nie zainstalowałeś Lucky Leap na swoim komputerze samodzielnie i chcesz się go pozbyć możesz to zrobić z listy dodaj/usuń programy. Powinieneś także odinstalować 1ClickDownload, Superfish, Yontoo oraz FBPPhotoZoom. Postępuj następująco:

Instrukcja automatycznego usuwania Lucky Leap

Możesz usunąć Lucky Leap automatycznie korzystając z jednego z tych programów: SpyHunter, STOPzilla, Malwarebytes Anti Malware. Polecamy te aplikacje, ponieważ mogą one łatwo usunąć potencjalnie niechciane programy i wirusy ze wszystkich twoich plików i wpisów w rejestrze, które są z nimi związane.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania
Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Lucky Leap zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
poradnik usuwania Lucky Leap Gwarantujemy
zadowolenie
Download
poradnik usuwania Lucky Leap
Program jest kompatybilny z Microsoft Program jest kompatybilny z OS X
Aby usunąć Lucky Leap, zalecamy użycie SpyHunter Webroot SecureAnywhere AntiVirus. Upewnij się, że program wykrywa pasożyta w swojej obecnej wersji, instalując darmową wersję testową.
INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.
więcej niż 40.000.000 pobrań!

Alternatywne oprogramowanie

STOPzilla
Przetestowaliśmy program STOPzilla jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Lucky Leap (2014-09-23)
Malwarebytes Anti Malware
Przetestowaliśmy program Malwarebytes Anti Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Lucky Leap (2014-09-23)
XoftSpy AntiVirus Pro
Przetestowaliśmy program XoftSpy AntiVirus Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Lucky Leap (2014-09-23)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Przetestowaliśmy program Defender Pro Ultimate Security Suite jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Lucky Leap (2014-09-23)

Lucky Leap snapshot

Lucky Leap snapshot

Instrukcja ręcznego usuwania Lucky Leap

Krok 1

Odinstaluj Lucky Leap oraz powiązane programy

Windows Mac OS X Krok 2
Windows 7 / Vista / XP
 • Kliknij na Start Control Panel Programs and Features jeśli jesteś użytkownikiem Windows XP, kliknij na Add/Remove Programs).
Windows 8
 • Jeśli jesteś użytkownikiem Windows 8, kliknij prawym przyciskiem myszy w dolnym lewym rogu ekramu. Kiedy pojawi się Quick Access Menu, wybierz Control Panel oraz Uninstall a Program.
Odinstaluj Lucky Leap oraz powiązane programy
 • W tym miejscu, poszukaj Lucky Leap lub jakiegokolwiek ostatnio zainstalowanego podejrzanego programu.
 • Odinstaluj je i kliknij na OK by zapisać te zmiany.
Windows Mac OS X Krok 2

Jeżeli korzystasz z OS X, kliknij przycisk Go na samej górze strony i wybierz Applications.

Poczekaj aż zobaczusz folder Applications i poszukaj w nimLucky Leap czy też innych podejrzanych pogramów, króre mogą się w nim znajdować. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy na każdym z tych wyników i wybierz Move to Trash.

Krok 2

Usuń Lucky Leap z każdej ze swoich przeglądarek internetowych

Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Krok 3
Usuń niebezpieczne dodatki
 • Otwórz Internet Explorer, kliknij na ikonę Koła zębatego (menu IE) w górnym prawym rogu przeglądarki i wybierz Manage Add-ons.
 • Zobaczysz okno Manage Add-ons. W tym miejscu, poszukaj Lucky Leap oraz innych podejrzanych pluginów. Wyłącz te wpisy klikając w Disable:
Zmień swoją strone startową jeśli została zmieniona przez wirusa:
 • Kliknij w ikonę Koła zębatego (menu) w górnym prawym rogu przegladarki i zaznacz Internet Options. Zostań w zakładce General.
 • W tym miejscu, usuń szkodliwy adres URL i wpisz pożądaną domenę. Kliknij na Apply by zapisać zmiany.
Zresetuj Internet Explorer
 • Kliknij ponownie na ikonę koła zębatego (menu) i zaznacz Internet options. Przejdź do zakładki Advanced.
 • W tym miejscu zaznacz Reset.
 • Znajdując się w nowym oknie, sprawdź Delete personal settings i zaznacz ponownie Reset by dopełnić usuwania Lucky Leap.
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Krok 3
Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
 • Otwórz Mozilla Firefox, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Add-ons Extensions.
 • W tym miejscu zaznacz Lucky Leap oraz inne podejrzane pluginy Kliknij na Remove by usunąć te wpisy.
Zresetuj Mozilla Firefox
 • Kliknij na menu Firefox w górnym lewym rogu i klknij na znak zapytania. W tym miejscu, zaznacz Troubleshooting Information.
 • Teraz zobaczysz wiadomość Reset Firefox to its default state z przyciskiem Reset Firefox. Kliknij w ten przycisk kilka razy i dokończ usuwanie Lucky Leap.
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Krok 3
Usuń szkodliwe pluginy
 • Otwórz Google Chrome, klknij na ikonę menu (górny prawy róg) i zaznacz Tools Extensions.
 • W tym miejscu, zaznacz Lucky Leap oraz inne szkodliwe pluginy i zaznacz ikonę kosza na śmieci by usunąć te wpisy.
 • Klknij na ikonę menu ponownie i wybierz Settings Manage Search engines w sekcji Search.
 • Znajdując się w Search Engines..., usuń szkodliwe strony wyszukiwania. Powinieneś zostawić jedynie Google lub swoją preferowaną nazwę domeny.
Zresetuj Google Chrome
 • Klknij na ikonę menu w prawym górnym rogu twojego Google Chrome i znaznacz Settings.
 • Przescrolluj w dół do końca strony i kliknij na Reset browser settings.
 • Klknij na Reset by potweirdzić tę akcję i dopełnić usuwanie Lucky Leap.
Internet Explorer Mozilla Firefox Google Chrome Safari Krok 3
Usuń niebezpieczne rozszerzenia.
 • Otwórz przeglądarkę Safari następnie kliknij na Safari po lewej górze na lewej stonie ekranu. Jak tylko to zrobisz wybierz Preferences.
 • Tutaj wybierz Extentions i poszukaj Lucky Leap i innych podejrzanych pozycji. Przejdź do przycisku Uninstall i pozbądź się każdego z nich.
Zresetuj Safari
 • Otwórz Safari i przejdź do Safari w sekcji menu w lewym górnym rogu ekranu. Tutaj wybierz Reset Safari....
 • Teraz zobaczysz okno dialogowe windowsa przepełnione opcjami resetowania. Wszystkie te opcje zostały przez nas sprawdzone, jednakże możesz sam sprecyzować które z nich chcesz usunąć. Przejdź do rzycisku Reset i dokończ proces usuwania Lucky Leap.

Krok 3

Dokończ usuwanie Lucky Leap

Po odnstalowaniu tego potencjalnie niechcianego programy i naprawieniu swoich przeglądarek polecamy ci przeskanowanie swojego komputera sprawdzonym oprogramowaniem antywirusowym. Z pewnoscia pomoże ci to pozbyć się Lucky Leap i jego wpisów w rejestrze, program dodatkowo będzie w stanie rozpoznać powiązane pasożyty i inne infekcje malware na twoim kompterze, aby tak się stało polecamy skorzystanie z wysoko ocenianego przez nas programu zdolnego do usuwania oprogramowania malware: SpyHunter, STOPzilla lub Malwarebytes Anti Malware.

Jeżeli ten darmowy poradnik usuwania plików pomógł ci i jesteś zadowolony z działania naszego serwisu, prosimy o rozważenie dotacji, aby serwis mógł pozostać aktywny. Nawet najmniejsze sumy są mile widziane.

Lucky Leap ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
LuckyLeap_orgcbs.exe

Skasuj pliki:
LuckyLeap_orgcbs.exe

Poradniki w innych językachPolub nas na Facebooku
aktualności
Wirusy
Wiadomości w prasie komputerowej