Skala niebezpieczeństwa:  
  (9/100)

Lucky Leap jest potencjalnie niechcianą aplikacją która jest kompatybilna z Internet Explorerem, Mozillą Firefox, Google Chrome i innymi przeglądarkami. Główną przyczyną dla której zdecydowaliśmy się napisać o tym programie jest to że pokazuje wiele reklam typu pop-up za każdym razem kiedy użytkownik rozpoczyna przeglądanie internetu. W większości przypadków są wyświetlane podczas oglądania sklepów z zakupami, takich jak eBay, Amazon, ale mogą też się pojawić na innych witrynach. Oprócz tego, czasami Lucky Leap dostaje się do systemu bez wiedzy użytkownika, ponnieważ używa niestandardowych metod dystrybucji. W rzeczywistości użytkownicy zgadzają się nieświadomie na instaacje tego programu gdy instalują innym program freeware. Jeżeli chcesz się pozbyć Lucky Leap i reklam ze swojego komputera które są przez niego wyświetlane, postepuj zgodnie z instrukcją na końcu postu.

Jak Lucky Leap może się dostać na komputer?

Jak już wspomnieliśmy Lucky Lep jest rozpowszechniany za pomocą niestandardowych metod dystrybucji. Tak, możesz go ściągąc z takich stron jak cNET ale może też się dostać do komputera z programami freeware albo shareware. Nawiązując do naszych źródeł strony takie jak 1ClickDownload, Superfish, Yontoo, FBPPhotoZoom także go rozpowszechniają, tak więc należy dokładnie czytać umowę licencyjną podczas instalowania czegokolwiek. Jak tylko wirus dostanie się na komputer Lucky Leap rozpoczyna przeszkadzanie użytkownikowi poprzez reklamy i promowanie spamowych stron. Jeżeli czujesz że tne program nie jest dopiero w żaden sposób potrzebny i nie pomaga ci zaoszczędzić pieniędzy wyszukując lepsze ofery zaleca się usunięcie go.

Jak usunąć Lucky Leap?

Jeżeli nie zainstalowałeś Lucky Leap na swoim komputerze samodzielnie i chcesz się go pozbyć możesz to zrobić z listy dodaj/usuń programy. Powinieneś także odinstalować 1ClickDownload, Superfish, Yontoo oraz FBPPhotoZoom. Postępuj następująco:

Instrukcja automatycznego usuwania Lucky Leap

Możesz usunąć Lucky Leap automatycznie korzystając z jednego z tych programów: SpyHunter, STOPzilla, Malwarebytes Anti Malware. Polecamy te aplikacje, ponieważ mogą one łatwo usunąć potencjalnie niechciane programy i wirusy ze wszystkich twoich plików i wpisów w rejestrze, które są z nimi związane.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania
Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Lucky Leap zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
poradnik usuwania Lucky Leap Gwarantujemy
zadowolenie
Download
poradnik usuwania Lucky Leap
Program jest kompatybilny z Microsoft Program jest kompatybilny z OS X
Aby usunąć Lucky Leap, zalecamy użycie SpyHunter Webroot SecureAnywhere AntiVirus. Upewnij się, że program wykrywa pasożyta w swojej obecnej wersji, instalując darmową wersję testową.
INFORMACJA: Wymagana ingerencja oznacza, że niektóre z programów wymagały ludzkiej interwencji w celu sprawnego pozbycia się pasożyta. Zapoznaj się z instrukcją ręcznego usuwania poniżej.
więcej niż 40.000.000 pobrań!

Alternatywne oprogramowanie

STOPzilla
Przetestowaliśmy program STOPzilla jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Lucky Leap (2014-09-23)
Malwarebytes Anti Malware
Przetestowaliśmy program Malwarebytes Anti Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Lucky Leap (2014-09-23)
Defender Pro Ultimate
Przetestowaliśmy program Defender Pro Ultimate jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Lucky Leap (2014-09-23)
XoftSpy AntiVirus Pro
Przetestowaliśmy program XoftSpy AntiVirus Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Lucky Leap (2014-09-23)

Lucky Leap snapshot

Lucky Leap snapshot

Lucky Leap ręczne usunięcie:

Zabij procesy:
LuckyLeap_orgcbs.exe

Skasuj pliki:
LuckyLeap_orgcbs.exe

Poradniki w innych językachPolub nas na Facebooku
aktualności
Wirusy
Wiadomości w prasie komputerowej