Zakończyć KeepVid.com

 
Skala niebezpieczeństwa: Skala niebezpieczeństwa (15/100)
 

KeepVid.com jest stroną, która oferuje ściąganie streamowanych filmów prosto do twojego komputera poprzez wpisanie linka do wyszukiwarki. Jednakże, jakkolwiek bezpiecznie to wygląda, strona ta była również oskarżana o przekierowania oraz działania jako porywacz przeglądarek. Nie powinno cię to zaskoczyć, ponieważ jest ona powiązana z Ilivid, który już wcześniej opisywaliśmy na naszejstronie. Zgodnie z opisami ofiar, KeepVid.com jest zdolny do zmiany ustawień wyszukiwarki tak, by przejmowała ona kontrolę nad każdą przeglądarką zainstalowaną na PC użytkownika, włączając w to Google Chrome, Mozilla Firefox oraz IE. Czynności te jasno pokazują, że właściciele Keepvid.com używają niestosownych technik promowania swojego software, które jest również nazwane Keepvid. Oczywiście program ten potrzebuje płatnej aktywacji.

DLACZEGO JESTEM PRZEKIEROWYWANY NA KeepVid.com?

Wirus przekierowujący KeepVid.com potrafi dostać się do systemu poprzez inne programy. Oczywiście nie są one oficjalne, lecz freeware, shareware, liczne załączniki w emailach i podobne. Jest to bardzo irytujące zagrożenie, ponieważ zaczyna one swoją aktywność zaraz po restarcie komputera. Głównie polega ona na zmianie ustawień systemu i rozpoczęciu irytujących przekierowań. Pamiętaj, że twoja strona startowa może również być przestawiona na keepvid.com. W celu podbicia sobie licznika odwiedzin, właściciele strony zaprojektowali kilka nieetycznych oszustw. Prosimy, nie ignoruj przekierowań do keepvid.com. Możesz je łatwo naprawić skanując komputer programem anty-malware.

JAK ZATRZYMAĆ PRZEKIEROWANIA NA KeepVid.com?

By powrócić do normalnego użytkowania PC, musisz usunąć wirusa przekierowującego KeepVid.com z komputera. Najlepszym wyjściem jest pełne skanowanie programem anty-malware. Zalecamy użycie SpyHunter.

Automatyczne KeepVid.com usunięcie:

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania
Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia KeepVid.com zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
Aby usunąć KeepVid.com, zalecamy użycie SpyHunter. Upewnij się, że program wykrywa pasożyta w swojej obecnej wersji, instalując darmową wersję testową.

dot
STOPzilla
We are testing STOPzilla efficiency at removing KeepVid.com (2013-06-09 12:53:54)
dot
Malwarebytes Anti Malware
We are testing Malwarebytes Anti Malware efficiency at removing KeepVid.com (2013-06-09 12:53:54)
dot
XoftSpy AntiVirus Pro
We are testing XoftSpy AntiVirus Pro efficiency at removing KeepVid.com (2013-06-09 12:53:54)
dot
Defender Pro Ultimate Security Suite
We are testing Defender Pro Ultimate Security Suite efficiency at removing KeepVid.com (2013-06-09 12:53:54)

Poradniki w innych językach

  1. Anonimus12 pisze:
    Czerwiec 23rd, 2013 at 7:07 am

    Keepvid fajna strona!

    Choose another answer as the right one

Twoja opinia na temat: KeepVid.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polub nas na Facebooku
aktualności
zapytaj nas
wirus
pliki