Skala niebezpieczeństwa:  
  (15/100)

KeepVid.com jest stroną, która oferuje ściąganie streamowanych filmów prosto do twojego komputera poprzez wpisanie linka do wyszukiwarki. Jednakże, jakkolwiek bezpiecznie to wygląda, strona ta była również oskarżana o przekierowania oraz działania jako porywacz przeglądarek. Nie powinno cię to zaskoczyć, ponieważ jest ona powiązana z Ilivid, który już wcześniej opisywaliśmy na naszejstronie. Zgodnie z opisami ofiar, KeepVid.com jest zdolny do zmiany ustawień wyszukiwarki tak, by przejmowała ona kontrolę nad każdą przeglądarką zainstalowaną na PC użytkownika, włączając w to Google Chrome, Mozilla Firefox oraz IE. Czynności te jasno pokazują, że właściciele Keepvid.com używają niestosownych technik promowania swojego software, które jest również nazwane Keepvid. Oczywiście program ten potrzebuje płatnej aktywacji.

DLACZEGO JESTEM PRZEKIEROWYWANY NA KeepVid.com?

Wirus przekierowujący KeepVid.com potrafi dostać się do systemu poprzez inne programy. Oczywiście nie są one oficjalne, lecz freeware, shareware, liczne załączniki w emailach i podobne. Jest to bardzo irytujące zagrożenie, ponieważ zaczyna one swoją aktywność zaraz po restarcie komputera. Głównie polega ona na zmianie ustawień systemu i rozpoczęciu irytujących przekierowań. Pamiętaj, że twoja strona startowa może również być przestawiona na keepvid.com. W celu podbicia sobie licznika odwiedzin, właściciele strony zaprojektowali kilka nieetycznych oszustw. Prosimy, nie ignoruj przekierowań do keepvid.com. Możesz je łatwo naprawić skanując komputer programem anty-malware.

JAK ZATRZYMAĆ PRZEKIEROWANIA NA KeepVid.com?

By powrócić do normalnego użytkowania PC, musisz usunąć wirusa przekierowującego KeepVid.com z komputera. Najlepszym wyjściem jest pełne skanowanie programem anty-malware. Zalecamy użycie SpyHunter.

 

Instrukcja automatycznego usuwania KeepVid.com

Możesz usunąć KeepVid.com automatycznie korzystając z jednego z tych programów: SpyHunter, STOPzilla, Malwarebytes Anti Malware. Polecamy te aplikacje, ponieważ mogą one łatwo usunąć potencjalnie niechciane programy i wirusy ze wszystkich twoich plików i wpisów w rejestrze, które są z nimi związane.

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania
Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia KeepVid.com zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
poradnik usuwania KeepVid.com Gwarantujemy
zadowolenie
Download
poradnik usuwania KeepVid.com
Program jest kompatybilny z Microsoft Program jest kompatybilny z OS X
Aby usunąć KeepVid.com, zalecamy użycie SpyHunter Webroot SecureAnywhere AntiVirus. Upewnij się, że program wykrywa pasożyta w swojej obecnej wersji, instalując darmową wersję testową.
więcej niż 40.000.000 pobrań!

Alternatywne oprogramowanie

STOPzilla
Przetestowaliśmy program STOPzilla jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa KeepVid.com (2014-09-29)
Malwarebytes Anti Malware
Przetestowaliśmy program Malwarebytes Anti Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa KeepVid.com (2014-09-29)
Defender Pro Ultimate
Przetestowaliśmy program Defender Pro Ultimate jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa KeepVid.com (2014-09-29)
XoftSpy AntiVirus Pro
Przetestowaliśmy program XoftSpy AntiVirus Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa KeepVid.com (2014-09-29)

KeepVid.com snapshot

KeepVid.com snapshot

Poradniki w innych językach  • Anonimus12

    Keepvid fajna strona!

Polub nas na Facebooku
aktualności
Wirusy
Wiadomości w prasie komputerowej