Jak usunąć Delta-homes.com

 
Skala niebezpieczeństwa: Skala niebezpieczeństwa (13/100)
 

Delta-homes.com jest wyszukiwarką promowaną przez wszelakie programy freeware oraz shareware. Jak tylko dostaje się do PC zmienia ustawienia strony domowej komputera, domyślnej przeglądarki oraz nowej karty. Jeżeli starasz się znaleźćcokolwiek w Internecie z jej pomocą musisz wiedzieć że w większości przypadków Delta-homes.com zmienia wyniki wyszukiwania, pokazuje denerwujące reklamy i monitoruje strony które przeglądasz. Musimy powiedzieć, że technicznie rzecz biorąc nie jest to wirus jednaże należy go omijać ze względu na możliwość przekierowania na niechciane strony które promują wirusy. Jeżeli zauważyłeś Delta-homes.com w przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome i innych wyszukiwarkach powinieneś usunąć program freeware z którym program dostał się do twojego komputera. Nie należy zapominać o przeprowadzeniu pełnego skanu systemu aby się upewnić czy nie pozostały jakieś podejrzane pliki na komputerze.

UWAGA! Delta Homes wznowiła swoją aktywność w Polsce 26 lutego tego roku!

Dlaczego widzę Delta homes na moim komputerze?

Tak jak już wspomnieliśmy Delta-homes.com jest rozpowszechniana za pomocą wirusów freeware bądź shareware. Pamiętaj, że zawsze powinieneś wybierać instalację z poziomu użytkownika i sprawdzać wszystkie dodatki które są oferowane. Jak tylko program zostanie ściągnięty Delta-homes.com zmienia ustawienia przeglądarki, nowej karty na wszystkich przeglądarkach zainstalowanych na komputerze. Bądź pewny że ma to tylko jeden cel – zmuszenie cię do odwiedzenia powiązanych stron i wyświetlanie sponsorowanych linków. Nie polecamy ignorowania tego typu aktywności na komputerze, zapoznaj się z poradnikiem poniżej i usuń Delta-homes.com

W jaki sposób mogę usunąć Delta homes?

Jeżeli chcesz pozbyć się Delta-homes.com ze swoich wszystkich przeglądarek polecamy usunięcie jej poprzez następujące kroki. Nie zapomnij także przeskanować komputera uaktualnioną wersją programu SpyHunter aby się upewnić czy twój komputer jest wolny od potencjalnie niechcianych wirusów. Po pierwsze zrób co następuje:

Po pierwsze usuń ją z menu dodaj usuń programy

 1. Przejdź do menu start -> Panel sterowania -> programy (dodaj/ usuń programy) -> odinstaluj program
 2. Tutaj poszukaj Delta Homes i innych nieznanych pozycji i wybierz opcję ‚odinstaluj/zmień’
 3. Kliknij ok aby zapisać zmiany.

Teraz napraw każdą ze swoich przeglądarek:

Internet Explorer:

 1. Otwórz przeglądarkę Internet Explorer, przejdź do ‚Narzędzia’ -> ‚Zarządzanie dodatkami” -> ”Toolbary i rozszerzenia’ i odinstaluj Delta Homes i inne aplikacje które mogą być dla ciebie nieznane.
 2. Przejdź do ‚Narzędzia’ -> ‚Opcje’ i zresetuj stronę startową do google.com czy też yahoo.com czy też innej sprawdzonej wyszukiwarki.

Mozilla Firefox:

 1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox, przejdź do ‚Narzędzia’ -> ‚Addony’ -> ‚Rozszerzenia’; znajdź Delta Homes i inne nieznane sobie pozycje, wybierz ‚odinstaluj’
 2. Przejdź do ‚Narzędzia’ -> ‚Opcje’ i zresetuj ustawienia strony domowej do google.com, yahoo.com czy też innej sprawdzonej wyszukiwarki.

Google Chrome:

 1. Otwórz przeglądarkę Google Chrome, przejdź do menu ‚Narzędzia’ -> ‚Rozszerzenia’ Tutaj poszukaj rozszerzenia Delta Homes i pozbądź się go klikająć na kosz.
 2. Kliknij ikonkę menu, przejdź do ustawień i wybierz ‚Zarządzanie wyszukiwarkami’. Zmień tam domyślną wyszukiwarkę na google bądź inną. Potem przejdź do menu ‚Start ‚ i upewnij się że dostajesz pustą kartę podczas tworzenia nowej.

 

Automatyczne Delta-homes.com usunięcie:

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania
Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Delta-homes.com zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
Aby usunąć Delta-homes.com, zalecamy użycie SpyHunter. Upewnij się, że program wykrywa pasożyta w swojej obecnej wersji, instalując darmową wersję testową.

dot
STOPzilla
We are testing STOPzilla efficiency at removing Delta-homes.com (2014-04-05 09:19:09)
dot
Malwarebytes Anti Malware
We are testing Malwarebytes Anti Malware efficiency at removing Delta-homes.com (2014-04-05 09:19:09)
dot
XoftSpy AntiVirus Pro
We are testing XoftSpy AntiVirus Pro efficiency at removing Delta-homes.com (2014-04-05 09:19:09)
dot
Defender Pro Ultimate Security Suite
We are testing Defender Pro Ultimate Security Suite efficiency at removing Delta-homes.com (2014-04-05 09:19:09)
Delta-homes.com - podgląd:
Delta-homes.com

Poradniki w innych językach

 1. Grzechu pisze:
  Marzec 30th, 2014 at 6:50 am

  Guzik pomogło! Skanował SH ponad dwie godziny, widziałem plik Delta H..j a i tak sobie działa jak działała w Chrome, szlak!

  Choose another answer as the right one

Twoja opinia na temat: Delta-homes.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polub nas na Facebooku
aktualności
zapytaj nas
wirus
pliki