Czym jest DealPly

 
Skala niebezpieczeństwa: Skala niebezpieczeństwa (10/100)
 

DealPly jest wtyczką przeglądarkową, którą można zaklasyfikować jako adware ze względu na swoje uporczywe działanie.
DealPly oferuje narzędzia porównywania cen dla sektoru e-commerce. Jednakże, wyświetla on uporczywe reklamy pop-up z sugerowanymi produktami podczas zakupów w sklepach internetowych. Strona główna programu co prawda oferuje instrukcje dot. usunięcia programu, ale wiele osób zgłasza problemy z jego całkowitą dezinstalacją. Radzimy się poważnie zastanowić przed rozpoczęciem korzystania z DealPly, aby zapobiec ewentualnym zagrożeniom dla Twojego komputera lub Twojej prywatności.

 

Wiele programów typu anti-malware i anti-spyware wykrywa DealPly. Zwracamy jednak uwagę na fakt, że DealPly nie jest oprogramowaniem typu malware sam w sobie, jako iż jego działałanie ogranicza się tylko do wyświetlania uporczywych reklam bez wyrządzania szkód w komputerze. Mimo wszystko, jeśli masz problem z kompletnym usunięciem DealPly, zalecamy przeprowadzenie pełnego skanowania systemu jednym z popularniejszych programów anti-spyware.

Automatyczne DealPly usunięcie:

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania
Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia DealPly zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
Aby usunąć DealPly, zalecamy użycie SpyHunter. Upewnij się, że program wykrywa pasożyta w swojej obecnej wersji, instalując darmową wersję testową.

dot
STOPzilla
We are testing STOPzilla efficiency at removing DealPly (2012-11-13 04:08:58)
dot
Malwarebytes Anti Malware
We are testing Malwarebytes Anti Malware efficiency at removing DealPly (2012-11-13 04:08:58)
dot
XoftSpy AntiVirus Pro
We are testing XoftSpy AntiVirus Pro efficiency at removing DealPly (2012-11-13 04:08:58)
dot
Defender Pro Ultimate Security Suite
We are testing Defender Pro Ultimate Security Suite efficiency at removing DealPly (2012-11-13 04:08:58)

Poradniki w innych językach

Twoja opinia na temat: DealPly

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polub nas na Facebooku
aktualności
zapytaj nas
wirus
pliki