Jak usunąć Brothersoft toolbar

Skala niebezpieczeństwa: Skala niebezpieczeństwa (10/100)

BrotherSoft toolbar (znany też jako BrotherSoft Extreme2 B1 Toolbar) jest programem należącym do grupy ‚adware’ Ten program daje użytkownikom niemalże nieograniczony i szybki dostęp do  portali takich jak znany Facebook czy też Twitter, czyni to przez przycisk na interfejsie przeglądarki i powoduje że proces logowania staje się łatwiejszy. Jednakże ten program może powodować także niechcianą aktywność przeglądarki. Po pierwsze Brothersoft toolbar ma tendencje do instalowania się w systemie razem z innymi programami bez żadnego pozwolenia ze strony użytkownika. Dodatkowo z łatwością jest w stanie zagnieździć się na każdej przeglądarce internetowej ze swoją domyślną przeglądarką internetową na każdej z nich. Czasami taka aktywność powoduje że zmienia ustawienia na promowanie strony search.conduit.com. Jeżeli nie masz pojęcia skąd Brothersoft toolbar pojawił się na twoim komputerze powinieneś sprawdzić swój komputer sprawdzonym programem antywirusowym.

W jaki sposób Brothersoft toolbar może przeniknąć do mojego komputera?

Brothersoft toolbar może zostać zainstalowany w systemie ze strony www.brothersoft.com, która oferuje różne programy całkowicie za darmo. Jednakże dodatek Brothersoft toolbar jest dołączony niemalże do każdego z nich jako niewinny dodatek zdolny do przejęcia kontroli nad komputerem wprowadzając małe zmiany do systemu. Dodatkowo program wyświetla dużo reklam i wkurzających komunikatów, sponsorowanych linków. Oprócz tego jest w stanie zbierać dane o twoich poczynaniach w internecie i zmieniać wyniki wyszukiwanai i reklamy na stronach w zależności od tego. Tak więc, jak dobrze widzisz Brothersoft toolbar nie ma nic wspólnego z normalnymi wirusami, jednakże z łatwością może dokonywać nieautoryzowanych zmian w systemie. Jeżeli nie instalowałeś tego programu samodzielnie na swoim komputerze zaleca się skorzystanie z instrukcji usuwania przedstawionej poniżej:

W jaki sposób mogę skutecznie usunąć Brothersoft toolbar?

Jeżeli chcesz się pozbyć Brothersoft toolbar, powinieneś przeskanować swój komputer sprawdzonym programem antywirusowym STOPzilla lub też SpyHunter i usuń zainfekowane pliki. Potem sprawź menu dodaj/ usuń programy i zainstaluj ten program. W tym celu przejdź do menu’ Start’ -> Panel sterowania -> odinstaluj programem lub też menu dodaj/ usuń programy i wybierz odinstalowywanie. Jeżeli widzisz BrotherSoft Extreme2 B1 ToolbarSearch Protected by conduit oraz Registry Reviver na liście

Dodatkowo postępuj zgodnie z intrukcją aby naprawić swoje przeglądarki:

Internet Explorer:

  1. Otwórz przeglądarkę Internet Explorer, przejdź do ‚Narzędzia’ -> ‚zarządzanei dodatkami’ -> toolbary i rozszerzenia.
  2. Tutaj poszukaj BrotherSoft Extreme2 B1 Toolbar i wybierz odinstaluj

Oprócz tego powinieneś zmienić swoją domyślną wyszukiwarkę na Google albo inną bezpieczną.

Mozilla Firefox:

  1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox, przejdź do ‚narzędzia’ -> ‚addony’ -> ‚rozszerzenia’
  2. Znajdź BrotherSoft Extreme2 B1 Toolbar i kliknij ‚odinstaluj’

Nie zapomnij przywrócić starej strony domowej.

Google Chrome:

  1. Otwórz przeglądarkę Google Chrome, przejdź do ‚narzędzia’ -> ‚rozszerzenia’
  2. Tutaj poszukaj rozszerzenia BrotherSoft Extreme2 B1 Toolbar i pozbądź się go klikają kosz na śmieci

Na końcu zmień stronę domową

Automatyczne Brothersoft toolbar usunięcie:

Możemy mieć związek z dowolnym produktem, który polecamy na naszej stronie. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach Użytkowania
Pobierając jakiekolwiek oprogramowanie Anty-spyware w celu usunięcia Brothersoft toolbar zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności oraz Warunkami Użytkowania.
zrób to teraz!
Download
poradnik usuwania Brothersoft toolbar Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft
Aby usunąć Brothersoft toolbar, zalecamy użycie SpyHunter. Upewnij się, że program wykrywa pasożyta w swojej obecnej wersji, instalując darmową wersję testową.
więcej niż 40.000.000 pobrań!

Alternatywne oprogramowanie

STOPzilla
Przetestowaliśmy program STOPzilla jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Brothersoft toolbar (2014-07-14)
Malwarebytes Anti Malware
Przetestowaliśmy program Malwarebytes Anti Malware jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Brothersoft toolbar (2014-07-14)
XoftSpy AntiVirus Pro
Przetestowaliśmy program XoftSpy AntiVirus Pro jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Brothersoft toolbar (2014-07-14)
Defender Pro Ultimate Security Suite
Przetestowaliśmy program Defender Pro Ultimate Security Suite jeżeli chodzi o wykrywanie wirusa Brothersoft toolbar (2014-07-14)

Brothersoft toolbar snapshot

Brothersoft toolbar snapshot

Poradniki w innych językachPolub nas na Facebooku
aktualności
Wiadomości w prasie komputerowej
Komentarze